Referanslarımızdan

Carrefour

tente kumaşlarımız son derece işlevsel ve mukavim kumaşlar önemli tedarikçilerinden sağlanarak imalatımızda kullanılmaktadır. Malzemelerimiz de yüksek kullanım sıklığına ve işlevine uygun son derece sağlam ve uzun ömürlüdür.

Kiğılı

Talepleriniz doğrultusunda, verdiğiniz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyor, sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Tatlıcı tombak

Kış bahçesi brandası kafe, restoran, otel gibi mekanlarda kullanılabildiği gibi bahçeli evlerde ve villalarda da kullanılabilir. Kenarlarındaki fermuarları ile açıp toplanarak açık alana dönüşüm sağlanarak da kullanılabilmektedir.

Fenerbahçe stadı

Şemsiye çeşitleri içerisinde olan yağmurdan korunmak için kullanılan şemsiyeler adından da anlaşılacağı gibi su geçirmeyen kumaş ve suya dayanıklılığı olan malzeme ile yapılmalıdır. Şemsiye modellerimizi beğeninize sunuyoruz.

Metro market

Çadır - Branda - Tente olarak branda sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Stad kapama sistemlerimiz avrupa standartlarında üretilmektedir. Projeli işler, alan kapama sistemlerinde lider firmaların arasında yer almaktayız.

Kuğu pastaneleri

Tentenin her iki ucunda ki kolların birinin uzunluğu 175 cm dir. tentenizi kapattığınızda 380cm-400cm arası bir alana ihtiyacınız olacaktır. Dolayısı ile bu tenteyi yaptırmak istediğiniz alanın kısa mesafesinin 180cm-190 cm olmalıdır.